0,00 TRY

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0,00 TRY

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Fizik Tedavide Yeni Bir Yöntem; TMS

SABAHLARI YORGUN UYANIYORSANIZ, UYKU BOZUKLUĞUNUZ VARSA, BAŞ AĞRISI ve KULAK ÇINLAMASI YAŞIYORSANIZ YENİ BİR TEDAVİ YOLU VAR; TMS.

Transkranial Manyetik Stimulasyon (TMS):
Romatizma, ağrı, psikolojik ve nörolojik rahatsızlıklara çözüm sağlayan FDA onaylı son teknoloji yöntemidir. Vücudu fabrika ayarlarına döndüren bir uygulama olarak biliniyor; beynin bazı bölgelerine akım gönderilerek beynin doğal elektriği aktive edilir. İlaçsız, ağrısız, yan etkisiz bir yöntemdir.PORTAKALPEDIA
Transkraniyal Manyetik Uyarım
(TMU), psikiyatride ve nörolojik hastalıklarda kullanılan yeni bir tedavi yöntemidir. Son 15 yılda kaydedilen teknolojik ilerlemeler beyinde hücresel elektrik akımını ölçmek ve değiştirmek konusunda bazı cihazların geliştirilmesini sağladı. Bu cihazlardan biri Transkraniyal Manyetik Uyarım (TMU) sistemidir.

 

Dr. Portakalhttps://drmehmetportakal.com
Ermenek’te doğdum. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimimi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Biyokimya doktoramı tamamladım.

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İlgili Yazılar

Sosyal Medya

9,595BeğenenlerBeğen
21,000TakipçilerTakip Et
2,737TakipçilerTakip Et
2,500AbonelerAbone

Son Yazılar