Kyani Nitro – Nitrik Oksit Faydaları

Kullanım Şekli: Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.

YAŞAM MOLEKÜLÜ NİTRİK OKSİT(NO); Normalde kalbe oksijen gitmezse kalpteki hasar ve hücre ölümü 5-7 dk. içinde gerçekleşir. Nitric Oksit’i çıkarırsak bunun gerçekleşmesi sadece 5 saniyeyi alır.

Yaşam molekülü olarak bilinen nitrik oksit, vücutta tüm hücreleri tamir eden ve koruyan, bugüne kadar sayısız bilimsel araştırma yapılmış ve 1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü alınmış mucizevi bir moleküldür.

Nitrik oksit, kimyasal formülü ‘N-O’ olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz hâlindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Kyani Nitrit Oksit – Nitrik Oksit Faydaları

Kyani Nitrik Oksit – Kyani Nitro – Kyani Sağlık Üçgeni

* Beyinde, hücreler arası kimyasal haberci olarak işlev görür (neurotransmitter).

* Kan damarlarını genişleterek kan basıncını düzenler.

* Kalp sağlığında hayati rol oynar. Atardamarlarınızın iç yüzeyi (endotelyum) nitrik oksit üretir. Ateroskleroz olarak adlandırılan arterlerinizde plak oluştuğunda, nitrik oksit üretme kapasitenizi azaltırsınız, kalp krizi anında kullanılan dil altı haplarında kullanılır.

* Enflamasyonu ve kanın pıhtılaşmasını azaltmaya yardımcı olur.

* Kansere karşı savaşır.

* Kaslarımıza daha fazla dayanıklılık verir ve onları geliştirip güçlendirmeye yardımcı olur.

* Uykusuzluğa iyi gelir.

* Bağışıklık sistemimizin performansını artırır.

* Duyuları güçlendirir.

* Cinsel sağlığa etkilidir.

* Kan şekerini düzenler.

* Yara iyileşimini hızlandırır.

* Yağ yakımına yardımcı olur.

* Ciğer sağlığına etkilidir.

Kyani Nitrit Oksit – KYANİ NİTRO İÇERİĞİ

* NONİ MEYVESİ (HİNT DUTU); Pasifik Okyanusu’nun tropikal adalarında gizli olan volkanik minerallerle beslenen ve adadaki yerlilerinin asırlardır gençlik iksiri ve şifa olarak kullandıkları, ömür uzatan bir meyve.

Noni bir çeşit duttur. Bilim adamlarının uğraşlarına rağmen başka topraklarda yetiştirilebilmesi bir türlü sağlanamamış. Bu yüzden de bizler kendi doğasına ve toprağına bu kadar bağlı olan bu mucizevi meyvenin adını hiç duymadık. Noni zengin vitamin ve mineralleri sayesinde güçlü bir iyileştirici ve güçlendirici etkiye sahip. Mideye inen ‘NONİ MEYVESİ’ mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlar. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur. Kyani Nitro sentetik bir nitrik oksit değildir.

Kyani Nitro Fx İçeriği;

* Noni meyve suyu konsantesi (Morinda Citrofolia meyvesi)

KYANİ NİTRO PLUS;

Nitro FX daha sakin ve normal tempoda günlük yaşamına devam eden insanlara uygunken, nitro plus sporcular ve yoğun tempoda çalışanlar için tavsiye edilmektedir.

Kyani Nitro Plus içeriği; Nitro FX’e göre daha çok noni meyvesi içerir ve ilave olarak Co-enzim Q10, Magnezyum, çinko, krom ve niasin içerir.

Noni meyve suyu konsantesi (Morinda Citrofolia meyvesi)

* Tiamin (B1 Vitamini); enerji üretimini destekler.

* Sinirleri korur.

* Kalp hastalıklarını önler.

* Kataraktları önler.

* Yaşlanma karşıtıdır.

* Sindirim sistemini destekler.

* Alzheimer hastalığını önler.

* Belleği geliştirir.

* RBC (eritrosit) üretimini uyarır.

* Alkol tüketimine bağlı oluşan etkileri azaltır.

* Çinko; vücutta 300 den fazla enzimin salgılanmasında rol oynar, bağışıklık sisteminin çalışmasında, enerji metabolizmasında, protein sentezinde, kan şekerinin ayarlanmasında, yara iyileşmesinde ve beyin fonksiyonlarının düzgün ilerlemesine yardımcı olur.

* COQ10; Koenzim Q10 (CoQ10) vücut tarafından üretilen bir antioksidandır ama yaşla ve kronik hastalıklarla birlikte azaldığı kanıtlanmıştır. Hücrelerin temel görevlerini yapması için gerekli bir molekül CoQ10 vücuda gerekli olan enerjinin %95’nin oluşmasına yardım eder. Bu molekül aynı zamanda kardiyovasküler sağlıkta ve kan dolaşımında etkilidir.

* MAGNEZYUM; karbonhidrat, protein, şeker ve yağların enerjiye çevrilmesine yardım eder. Kasların gevşemesine ve hücreler arası sinir iletimine yardımcıdır. Bazı çalışmalar magnezyum alımının fazlalaşmasının enerji yükseltmenin en etkili ve kolay yollarından birisi olduğunu söylüyor.

* KROM; karbonhidrat, yağ, şeker ve proteinlerin enerjiye çevrilmesine, kalp sağlığının korunmasına, kan şekerinin ayarlanmasına, yağ dışı olan vücut kütlesinin korunmasına (kemik, kas), bağışıklık sisteminin çalışmasına yardım ediyor.

NIASİN (VITAMIN B3); Niasin enerji metabolizması için mutlak gereklidir. Hormonların salgılanmasına yardımcı olur, sinir sisteminde fonksiyon bozukluğu, mide-bağırsak sistemi bozukluğu, ishal, zihin bulanıklığı, depresyon, ve ağır dermatit ve çeşitli cilt hastalıklarına iyi gelir, metabolizma yavaşlamasına, aşırı üşümeye, kan şekeri ayarlanmasında etkilidir. Yüksek kolestrole ciddi şeklide faydaları vardır.

Dr. Portakal
Dr. Portakalhttps://drmehmetportakal.com
Ermenek’te doğdum. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimimi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Biyokimya doktoramı tamamladım.

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İlgili Yazılar

Kyani FiT 20 Nedir? Kyani FiT 20 İçeriği

Eğer aktif bir yaşam stiliniz varsa veya kendinizi bir sonraki seviyeye kararlı ve hırslı bir sporcu olarak görüyorsanız; Kyani Fit 20 sizin...

Kyani Nitro – Nitrik Oksit Faydaları

Kullanım Şekli: Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.

KYANİ SUNSET

90 adet yumuşak jel kapsül içeren bir şişeyle sunulur. Kullanım Bilgisi: 4-10 yaş gurubu çocukların günde 1 kapsül, 11...

Sosyal Medya

9,289FansLike
21,000FollowersFollow
2,413FollowersFollow
2,500SubscribersSubscribe

Son Yazılar

Kyani FiT 20 Nedir? Kyani FiT 20 İçeriği

Eğer aktif bir yaşam stiliniz varsa veya kendinizi bir sonraki seviyeye kararlı ve hırslı bir sporcu olarak görüyorsanız; Kyani Fit 20 sizin...

Kyani Nitro – Nitrik Oksit Faydaları

Kullanım Şekli: Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.

KYANİ SUNSET

90 adet yumuşak jel kapsül içeren bir şişeyle sunulur. Kullanım Bilgisi: 4-10 yaş gurubu çocukların günde 1 kapsül, 11...

KYANİ SUNRISE

Kyani Sunrise Takviye Edici Gıda ve Antioksidan Kyäni Sunrise kutusu, her biri 30 ml’lik 30 adet küçük paket içerir.

Kyani Sağlık Üçgeni – Sunrise, Sunset ve Nitro Takviyeleri

KYANI SAĞLIK ÜÇGENİ; SUNRISE, SUNSET VE NITRO TAKVİYELERİNDEN OLUŞUR Kyani Sağlık Üçgeni nasıl kullanılır ? Kyani sağlık üçgeninde hangi...